NIERZWICKI

O firmie

Firma Renault Nierzwicki to ponad 35-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Benedykt Nierzwicki tworząc nowoczesną firmę zaczał od małego warsztatu elektromechaniki pojazdowej przy ul. Wielkopolskiej. Sam osobiście naprawiał pojazdy takie, jak Warszawy, Syreny, Wartburgi, Trabanty oraz Fiaty. Czasy nie były to łatwe, ale ogromny wkład pracy zaprocentował zdobyciem sporego grona wiernych klientów, ktorzy docenili wysoki poziom świadczonych usług. Z biegiem czasu działalność rozszerzyła się o mechanikę samochodową. W roku 1984 rozpoczął działalność w nowej lokalizacji przy ul. Lutyckiej 23 oraz zwiększył liczbę personelu. W roku 1996 podpisał umowę z Renault Polska jako Autoryzowana Stacja Obsługi i sprzedaży samochodów Renault.

W 2005 roku wkroczyliśmy w nowy etap podpisując umowę z Bosch Car Service na naprawę samochodów wszystkich marek. Głównym celem firmy jest zapewnienie profesjonalnej obsługi w ramach sprzedaży samochodów, części zamiennych, obsługi serwisowej. Do realizacji celu wykorzystujemy wysoko wykwalifikowany personel z długoletnim doświadczeniem, a także najnowocześniejsze urządzenia i narzędzia. Pracownicy stale podnosza swoje kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach i specjalistycznych kursach.

Obecnie prowadzimy kilka gałęzi działalności związanych z motoryzacją. Nasz dział techniczny posiada specjalistyczne urządzenia diagnostyczne (geometria komputerowa) i testery cyfrowe. Automatyczna obsługa układów klimatyzacji, autoryzacja montażu instalacji gazowych czwartej generacji ELPISGAZ, Stag oraz BRC.

Ludzi pracujących w naszej firmie można określić dwoma słowami: pasjonaci motoryzacji.

Adres

ul. Lutycka 23
72-600 Świnoujście

Kontakt

tel. +48 91 321 03 12
fax: +48 91 322 06 84
e-mail: info@renault-nierzwicki.com.pl

Godziny pracy

Pon-Piat: 9.00 - 17.00
Sob. 9.00 - 14.00COPYRIGHT PHCOMPUTER 2007
stat4u